Katalóg firiem nainternete.sk
Zdielať PR článok - Husqvarna benzínové kosačky na trávu s vysokým výkonom

Husqvarna benzínové kosačky na trávu s vysokým výkonom

pridané :
10.10.2014
Dokonale pokosený trávnik vyžaduje kvalitnú kosačku, ktorá zvládne rôzne typy trávnikov alebo rozmanitú členitosť terénu. Mať ozaj kvalitný trávnik chce úsilie, ktoré začína už výberom semena, zavlažovaním, hnojením a udržiavaním jeho dĺžky. Mať kvalitne pokosený trávnik sa vám podarí len s benzínovými kosačkami Husqvarna, ktoré poskytujú maximálny komfort a bezpečnosť pri kosení.

Všetky kosačky v našom eshope www.chrome.sk sa vyznačujú rôznymi vlastnosťami ako napríklad :

- pevné a odolné kosiace kryty pre účinné kosenie
- robustné kolesá s guličkovými ložiskami
- výkonné a účinné motory s nízkym obsahom emisií
- kosačky so zberom trávy, bočným vyhadzovaním pokosenej trávy
- mulčovací systém BioClip®

Kosačky Husqvarna sú určené pre domáce, alebo profesionálne použitie s prihliadnutím na maximálne pohodlie užívateľa a životné prostredie. Samozrejme, v našej kompletnej ponuke nájdete aj elektrické kosačky, akumulátorové kosačky, alebo vretenové kosačky. Samotné kosačky sa vyznačujú unikátnym spôsobom čistenia žacieho ústrojenstva, alebo jednoduchým zložením pre uskladnenie a prepravu.

Neoddeliteľnou súčasťou Husqvarna kosačiek je originálne príslušenstvo a náhradné diely. V ponuke eshopu www.chrome.sk nájdete ku každej kosačke príslušenstvo, ako napríklad vzduchové filtre, nože, zapaľovacie sviečky alebo motorové oleje. Pokiaľ si neviete presne vybrať príslušenstvo pre benzínové kosačky nevadí, máme pre vás rôzne Husqvarna sady pre spustenie kosačky alebo jej údržbu.

Ako autorizovaný predajca značky Husqvarna poskytujeme záručný aj pozáručný servis na všetky Husqvarna kosačky. Hľadáte kosačku na trávu, ktorá splní všetky vaše požiadavky ? Potom nieje nič ľahšie, ako si vybrať z našej kompletnej ponuky benzínových kosačiek. Nakupujte Husqvarna kosačky na www.chrome.sk
kľúčové slová :
kosačky, husqvarna kosačky, príslušenstvo pre kosačky, náhradné diely na kosačky, husqvarna