Katalóg firiem nainternete.sk
Zdielať PR článok - Husqvarna reťazové píly, ktoré Vás nesklamú

Husqvarna reťazové píly, ktoré Vás nesklamú

pridané :
17.10.2014
Reťazové píly sú dnes takmer nepostrádateľným náradím pre každú záhradu, domáceho majstra, či profesionála. Každý občas potrebuje prerezávať stromy, alebo narezať palivové drevo na zimu a preto vam odporúčame reťazové píly značky Husqvarna. Tieto píly poskytujú maximálny komfort pri obsluhe, štartovaní, údržbe a v neposlednom rade sú úsporné na palivo. Flexibilita a unikátna technológia motorov X-Torq ® vám uľahčí pílenie dreva a zvyšuje pohodlie pri práci.

Husqvarna reťazové píly sú vybavené systémom Low Vib, ktorý dokonale znižuje vibrácie a zabezpečuje ich jednoduché ovládanie. Všetky reťazové píly Husqvarna, v ponuke eshopu www.chrome.sk, poskytujú vysoký výkon, odolnosť a vynikajúcu ergonómiu.

Vyberajte si z kompletnej ponuky píl s rôznym pohonom alebo použitím:

- benzínové reťazové píly
- profesionálne reťazové píly
- reťazové píly pre arboristov
- elektrické reťazové píly
- akumulátorové reťazové píly

Benzínové reťazové píly značky Husqvarna používajú systém AutoTune™, ktorý zabezpečuje optimálny výkon motora jeho automatickým nastavovaním. Určite vás prekvapí ako jednoducho naštartujete benzínovú pílu. Husqvarna píly viete rýchlo a bez zvýšenej námahy naštartovať.

Všeobecne je práca s pílami nebezpečná a preto by ste mali dbať na vaše zdravie. Samozrejmosťou preto musi byť používanie ochranným pracovných prostriedkov pri pílení dreva. V našej ponuke na www.chrome.sk nájdete všetko na vašu ochranu pri pílení, ako sú ochranné prilby, štíty, okuliare alebo chrániče sluchu. Nezabúdame ani na originálne príslušenstvo a náhradné diely pre reťazové píly. Používaním originálnych dielov predĺžite životnosť Husqvarana píly, ktorá Vám poslúži dlhé roky.

Pred samotným nákupom reťazovej píly by ste si mali spraviť predstavu o tom, čo všetky by mala vaša nová píla zvládnuť a na čo ju budete používať.
kľúčové slová :
Reťazové píly, Husqvarna píly, Husqvarna reťazové píly, Benzínové píly