Katalóg firiem nainternete.sk
Zdielať PR článok - Krovinorezy Husqvarna pre údržbu modernej záhrady

Krovinorezy Husqvarna pre údržbu modernej záhrady

pridané :
27.11.2014
Benzínové krovinorezy patria k základnej výbave pre údržbu modernej záhrady. Používajú sa pri kosení vysokej trávy, prerezávku krovín alebo kosenie porastov. Krovinorezy sa výborne hodia aj k vyžínaniu trávy na ťažko prístupných miestach, pretože sa s nimi na rodiel od záhradných traktorov alebo kosačiek, ľahko dostanete napríklad pod kríky alebo stromy.

Husqvarna benzínové krovinorezy sú ideálne na dlhé, náročné a monotónne kosenie. Krovinorezy majú vysoký výkon, nízku váhu a poskytujú dokonalé pohodlie pri kosení. So svojimi výkonnými motormi a detailným komfortným vybavením sú to profesionálne stroje v oblasti kosenia. Všetky Husqvarna krovinorezy sú štandardne vybavené nožom na kosenie trávy, vyžínacou hlavou, dvojramennými popruhmi a množstvom ďaľších praktických funkcií ako napríklad :

- intuitívne ovládanie sytiča a palivového čerpadla
- vyosené rukoväte pre vynikajúce uchopenie
- ergonomické popruhy pre optimálne rozloženie váhy
- efektívne antivibračné tlmiče LowVib
- optimalizované ťažisko pre lepšiu vyváženosť
- sofistikovaná a mimoriadne pevná konštrukcia

Jednoducho povedané - Husqvarna krovinorezy sú privedené do dokonalosti s dlhoročnou životnosťou a bezporuchovosťou. Ak hľadáte krovinorez, ktorý splní všetky vaše požiadavky, tak potom si vyberajte len značku Husqvarna v online eshope www.chrome.sk

U nás si nájdete kompletnú ponuku benzínových, lesných a akumulátorových krovinorezov. Nezabúdame ani na príslušenstvo a náhradné diely pre všetky Husqvarna krovinorezy. Vyberte si stroj podľa vašich požiadaviek, k tomu zodpovedajúce príslušenstvo a môžete začať s údržbou záhrady alebo trávnika.
kľúčové slová :
krovinorezy, benzínové krovinorezy, husqvarna krovinorezy