Katalóg firiem nainternete.sk
Zdielať PR článok - Robotické kosačky na trávu Husqvarna Automower

Robotické kosačky na trávu Husqvarna Automower

pridané :
03.11.2014
Už nemusíte tráviť dlhé hodiny chodením za kosačkou, aby ste mali dokonale pokosený trávnik. Doprajte si voľné dni plné relaxu a oddychu, víkendy bez starostí s robotickými kosačkami Husqvarna. Automower kosačky spravia celé kosenie trávnika za vás. Takto pokosený trávnik zhustne, zosilní a celkovo má výnimočnú kvalitu.

Robotické kosačky Husqvarna sú veľmi tiché, pretože sú napájané elektricky alebo solárnou energiou a vďaka tomu sú ekonomicky výhodnejšie, ako klasické benzínové kosačky. Samotné automatické kosenie môže prebiehať 7 dní v týždni, aj počas daždivého počasia. Veľké kolesá a robustná konštrukcia zabezpečujú dokonalý pohyb aj po šmykľavom, mokrom trávniku. Kosačky Automower nemajú žiaden problém dokonale kosiť trávnik aj na nerovnom teréne a svahoch.

Určite sa pýtate, či je robotická kosačka bezpečná. Odpoveď je áno. Husqvarna Automower kosačky sú maximálne bezpečné. Pri prevrátení alebo zdvihutí sa automaticky vypnú. Kolízne senzory zase spôsobia, v prípade kolízie s predmetom alebo človekom, veľmi jemné odrazenie a kosačka sa vydá iným smerom. Všetky bezpečnostné funkcie automatických kosačiek Husqvarna ochránia váš majetok a prípadne zdravie.

Všetky robotické kosačky Automower v našom eshope www.chrome.sk majú vlastnú dokovaciu stanicu, čo znamená, že sa automaticky zaparkujú, dobijú a vydajú sa na ďaľšie kosenie. Pre dokonalé zabezpečenie vlastným PIN kódom pre spustenie, alarmom a prípadne GPS lokáciou, sú kosačky v rukách zlodejov úplne bezcenné. Husqvarna nezabúda ani na smartfóny a jej mobilná aplikácia pre robotické kosačky umožňuje celé naprogramovanie kosačky a komunikáciu, v prípade problémov.

Vyberte si vlastnú automatickú kosačku v našom eshope www.chrome.sk a doprajte si viac voľného času na svoju rodinu alebo koníčky.
kľúčové slová :
robotické kosačky, automatické kosačky, kosačky Automower, Husqvarna Automower