Katalóg firiem nainternete.sk
Zdielať PR článok - Snehové frézy Husqvarna a zimu máte pod kontrolou

Snehové frézy Husqvarna a zimu máte pod kontrolou

pridané :
11.10.2014
Čerstvo napadaný sneh poteší asi každého, ale zase mnohým sposôbí veľa starostí a tak musia každoročné namáhavo odpratávať sneh z chodníkov, alebo prístupových ciest. Práve nastal čas, kedy je potrebné pouvažovať o kúpe kvalitnej snehovej fréze Husqvarna. Vysokovýkonné Husqvarna snehové frézy vám výrazne ušetria čas a pomôžu prekonať tuhú zimu.

Jednostupňová alebo dvojstupňová Husqvarna fréza ?

Jednostupňová snehová fréza je určená skôr pre domáce použitie a majiteľov rodinných domov. Tieto frézy efektívne pracujú na menších a pevných plochách ako sú príjazdové cesty, chodníky a podobne. Konštrukčné riešenie Husqvarna jednostupňových fréz umožnuje odpratať sneh v tesnom kontakte so zemou.

Dvojstupňová snehová fréza Husqvarna je určená pre náročnejšie odpratávanie snehu. Práve tieto Husqvarna frézy zvládnu práce v horských podmienkach, kde je veľké množstvo snehu. Dokonalý systém fréz nahrne sneh do krytu pomocou závitovky a potom sa vyhadzuje cez vyhadzovací žľab pomocou obežného kolesa s lopatkami. Tieto typy snehových fréz ocenia skôr majitelia horských chát a hotelov, kde je potrebné sa vysporiadať s kalamitným snehom, zamrznutým snehom a podobne.

Čím sa vyznačujú Husqvarna snehové frézy ?

- robustnou konštrukciou a výkonnými motormi
- silnými kolesami alebo pásmi
- niektorými typmi s elektrickým štartérom
- LED svetlometmi
- hydrostatickou prevodovkou
- variabilným pohonom vpred a vzad
- použitím v najdrsnejších podmienkach, najnižších teplotách a najhlbšom snehu

Snehové frézy Husqvarna sú najefektívnejšie riešenie pre dokonalé a ľahké odpratávanie snehu. Pozrite si našu kompletnú ponuku fréz značky Husqvarna v online eshope www.chrome.sk. Naši odborne vyškolený pracovníci vám radi pomôžu so správnym výberom Husqvarna frézy.
kľúčové slová :
snehové frézy, Husqvarna frézy, Husqvarna snehové frézy