Katalóg firiem nainternete.sk
Zdielať PR článok - Záhradné ridery Husqvarna s využitím po celý rok

Záhradné ridery Husqvarna s využitím po celý rok

pridané :
18.11.2014
Aj kosenie trávy môže byt zábavou, pri ktorej sa bezpečne a pohodlne vozíte na rideroch značky Husqvarna. Záhradné ridery výborne zvládajú všetky úlohy pri kosení trávnika, či už ide o zber trávy, jej zadné vyhadzovanie alebo mulčovanie systémom BioClip.

Jedinečné kĺbové riadenie umožňuje vynikajúce ovládanie riderov s minimálnym polomerom otáčania. Preto vedia dokonale kosiť aj popri stromoch, lavičkách, bazénoch alebo obrubníkoch. Husqvarna ridery majú všetky výhody spojené s predným kosením. Kosiace zariadenie je umiestnené v predu, čo vám dáva skvelý prehľad o ploche, ktorú kosíte.

Niektoré ridery sú vybavené trvalým pohonom všetkých kolies 4x4, čo im umožňuje kosiť aj na nerovných plochách alebo svahoch. Jedine Husqvarna ridery maju systém AWD pre automatické nastavenie trakcie, čo oceníte najmä v zimnom období, pri odpratávaní snehu.

Husqvarna ridery majú v sebe množstvo funkcií ako sú svetlomety, posilňovač riadenia, servisná poloha kosiaceho zariadenia pre ľahké čistenie a údržbu, hydrostatická prevodovka a omnoho viac. Pomocou týchto vymožeností sa stane kosenie s riderom koníčkom a nie povinnosťou.

Husqvarna ridery sú univerzálne stroje s veľkou ponukou príslušentva, ako napríklad :

- prívesné vozíky
- snehové frézy
- snehové radlice
- prevzdušňovače
- zberné vozíky na trávu
- rozmetadlá
- rotačné kefy a omnoho viac

Vďaka kompletnej ponuke Husqvarna riderov a príslušenstva na www.chrome.sk, zvládnete všetku starostlivosť o trávnik, odhádžete sneh, alebo posypete cestu. Vyplatí sa vám myslieť dopredu a vyberte si rider, s ktorým zvládnete všetko.
kľúčové slová :
ridery, rider, záhradné ridery, Husqvarna ridery