Katalóg firiem nainternete.sk
Zdielať PR článok - Záhradné traktory Husqvarna – univerzálnosť po celý rok

Záhradné traktory Husqvarna – univerzálnosť po celý rok

pridané :
06.12.2014
Záhradný traktor vám nemusí slúžiť len v lete pri kosení trávnika , ale môže sa stať účinným pomocníkom pri zlepšovaní kvality trávnika. Výkonné záhradné traktory Husqvarna sa vyznačujú elegantným dizajnom, ergonómiou ovládania, výkonnými motormi a množstvom pripojiteľného príslušenstva. Vďaka vynikajúcej manévrovateľnosti a mnohým funkciám, ktoré šetria váš čas, sa vaša práca s traktorom premení v príjemné zvezenie.

Husqvarna záhradné traktory so zberným košom, alebo s bočným vyhadzovaním, majú dostatočne široké kosiace zariadenie v rozpätí od 77 cm až do 122cm, čo vám umožní rýchlo a efektívne pokosiť rôzne veľkosti trávnika. V našom eshope www.chrome.sk ponúkame široký rad príslušenstva, ktorý urobí z vášho traktora všestranného celoročného pomocníka. Traktory môžu byť vybavené prívesným vozíkom, snehovou radlicou, zametacou kefou, rozmetadlom, valcom, alebo rôznymi zbernými košmi.

Jedine záhradné traktory Husqvarna majú charakteristické vlastnosti, ktoré na iných traktoroch nenájdete, ako napríklad :

- tlakovo mazané jednovalcové alebo dvojvalcové motory
- U-Cut technológia pre ľahké zatáčanie a kosenie okolo prekážok
- hydrostatická prevodovka ovládaná pedálom
- regulácia rýchlosti jazdy a nastavovanie výšky kosenia
- elektrické spúšťanie noža
- systém TrioClip pre tri rôzne metódy kosenia v jednom stroji
- výkyvná predná náprava a robustný rám
- celoročné použitie vďaka množstvu príslušenstva

Záhradné traktory sú najlepším riešením pre všetkých, ktorí potrebujú udržiavať väčšie záhrady, trávnaté plochy a vyžadujú pritom istú dávku komfortu. Oproti klasickým benzínovým kosačkám, bude sa s ktorýmkoľvek záhradným traktorom ponúkaným na www.chrome.sk pracovať ďaleko rýchlejšie a pohodlnejšie.
kľúčové slová :
Traktor, Záhradné traktory, Husqvarna traktory