Katalóg firiem nainternete.sk
Zdielať PR článok - Moto prilby len od kvalitných svetových značiek za najlepšiu cenu

Moto prilby len od kvalitných svetových značiek za najlepšiu cenu

pridané :
09.05.2014
V našom e-shope eres-racing.sk Vám ponúkame moto prilby svetových a hlavne kvalitných a bezpečných značiek AGV, SHARK HELMETS, HJC, SUOMY, X-LITE, NOLAN, SHIRO, LS2, MDS, DIESEL za najlepšie ceny na našom trhu.

Všetky motocyklové prilby sú u nás prehľadne rozdelené do viacerých sekcií, a tak si veľmi ľahko vyberiete moto prilbu podľa Vašich požiadaviek. Veľké množstvo prilieb na motorku Vám vieme dodať priamo z nášho skladu, prípadne vo veľmi krátkej dodacej lehote 2-3 dni od objednania.

Nezabúdajte na zdravie a bezpečnosť Vás a Vašich detí pri jazde na motorke. Výber správnej moto prilby je veľmi dôležitý. Všetky prilby, ktoré máme v ponuke spĺňajú prísny bezpečnostný štandard zodpovedajúci európskym normám.

Neviete ako si správne vybrať prilbu ? Základ je zistiť správnu veľkosť a preto pri každej prilbe v našom eshope nájdete aj veľkostnú tabuľku aby ste sa mohli správne rozhodnúť pri nákupe. Ďalšie faktory pri výbere prilby na motorku sú napríklad typ motorky, materiál, výbava, funkčnosť a v neposlednom rade aj dizajn prilby. V ponuke máme rôzne druhy moto prilieb ako integrálne prilby, odklápacie prilby, otvorené prilby, detské prilby a kompletné príslušenstvo.

Naša firma ERES RACING je výhradným dovozcom renomovaných značiek na Slovenskom trhu a preto vďaka stále vyšším skladovým zásobám a napojeniu sa priamo na výrobcov Vám môžeme ponúknuť vždy najnižšiu cenu, záruku kvality a seriózne jednanie.
kľúčové slová :
prilby, moto prilby, prilby na motorku, prilba, moto prilba