Katalóg firiem nainternete.sk
Zdielať PR článok - Postupná modernizácia výťahu - finančne nenáročné riešenie

Postupná modernizácia výťahu - finančne nenáročné riešenie

pridané :
15.10.2014
Najlepšie a finančne najvýhodnejšie riešenie ako získať nový výťah je tzv. postupná modernizácia výťahu. Naše riešenie postupnej modernizácii výťahov je rozdelené do štyroch etáp. Každá etapa je zameraná na jednotlivé časti výťahu. Po ukončení kompletnej modernizácii máte úplne nový výťah. Modernizovaný výťah bude spĺňať potrebné normy, ktoré platia aj pre novopostavené výťahy.

Modernizácia výťahu od H&M lifts má tieto etapy :

1. etapa- rozvádzač s frekvenčným meničom
Výmena vonkajších privolávačov záleží len na vás a stačí si len vybrať z našej širokej ponuky privolávačov. Medzi výhody rozvádzača s frekvenčným meničom patrí samozrejme úspora energie, presné zastavovanie výťahu na staniciach, alebo plynulý rozjazd, či dojazd výťahu.

2. etapa- kabína s hudbou
V tejto etape bude vymenená výťahová kabína za úplne novú. Nami ponúkané výťahové kabíny ponúkajú moderný dizajn s ochranou proti poškrabaniu. Kabína má zhrňovacie dvere, ktoré nebudú zmenšovať priestor kabíny.

3. etapa- výťahový stroj
Výťahový stroj prejde kompletnou GO – generálnou opravou. Oprava obsahuje montáž krytu proti prepadnutiu lán a dvojčinnú brzdu. Po kompletnej generálnej oprave bude výťahový stroj spĺňať všetky Európske a Slovenské normy. Uprednostňujeme GO pred výmenou za nový stroj, pretože je to finančne výhodnejšie riešenie.

4. etapa- výťahové dvere
V tejto poslednej etape modernizácii výťahu zosúladime šachtové dvere výťahu z
urópskymi normami. Máte na výber dve možnosti a to :

- kompletná výmena šachtových dverí za nové
- montáž nových dverných uzáverov do pôvodnej zárubne a nalepenie výstražnej pásky na vrch dverí.

Nami ponúkaná postupná modernizácia výťahu je technicky najlepšia cesta, ako môžete získať nový výťah. Kontaktujte nás a spracujeme vám finančne nenáročné riešenie modernizácie výťahu. Vymeňte starý výťah za nový už dnes.
kľúčové slová :
modernizácia výťahu, postupná modernizácia