Katalóg firiem nainternete.sk
Zdielať PR článok - Rýchly servis výťahov Bratislava a okolie od profesionálov

Rýchly servis výťahov Bratislava a okolie od profesionálov

pridané :
24.09.2014
Naša spoločnosť H&M lifts, s.r.o. sa zaoberá komplexným servisom v oblasti výťahovej techniky a to hlavne montáž výťahov, rekonštrukcia výťahov, modernizácia výťahov, servis a opravy výťahov. Pôsobíme v rámci celej Bratislavy a jej okolí.

Komplexný servis výťahov obsahuje kompletnú údržbu, pravidelné odborné prehliadky výťahov, opravy výťahov v čo najkratšom čase. Využite náš servis výťahu a v prípade prevádzkovej poruchy výťahu sa dostavíme už do max. 2 hodín. Samozrejme nezabúdame ani na tých, čo sa zaseknú vo výťahu. Zabezpečujeme vyprosťovanie s okamžitým nástupom už do 20 minút.

Servis a opravy vykonávame u všetkých typov výťahov a preto patríme medzi lídrov v oblasti výťahovej techniky. Všetky nami dodávané náhradne diely sú vysokej kvality, čo Vám dáva záruku kvalitného servisu, či opravy výťahov. Servisný paušál pre servis výťahov, opravy výťahov je postavený tak, aby ste mali s výťahom čo najmenej starostí a bola zabezpečená prevencia proti poruchovosti výťahu.

Pravidelný mesačný servis zahŕňa aj :

- Činnosť výťahového technika v súlade s STN EN 81-1+AC/A2
- Periodické 3-mesačné odborné prehliadky v súlade s STN EN 81-1+AC/A2
- Odstraňovanie bežných prevádzkových porúch s okamžitým nástupom
- Zabezpečenie vyprosťovacej služby s okamžitým nástupom max. do 20 minút

Odbornosťou našich výťahových technikov garantujeme plnenie všetkých úloh v rámci servisu výťahov podĺa všetkých platných štandardných noriem. Pre servis výťahov v Bratislave a okolí pnúkame vhodné riešenia. Ak potrebujete komplexný servis výťahu, stačí nás kontaktovať a dohodneme si zmluvné podmienky, detaily presne podľa Vašich predstáv.
kľúčové slová :
servis výťahov, výťahy, výťah, výťahy bratislava, servis výťahu